Plugins - Classic Editor - Stable (latest release) - en to hu translation catalogue (25 entries)

[ctx: Editor Name]
en: Block editor
hu: Blokkos szerkesztő

[ctx: Editor Name]
en: Classic editor
hu: Klasszikus szerkesztő

[ctx: Editor Name]
en: Edit (classic editor)
hu: Szerkesztés (klasszikus szerkesztő)

[ctx: Editor Name]
en: Edit (block editor)
hu: Szerkesztés (blokkos szerkesztő)

en: Change settings
hu: Beállítások módosítása

en: Default editor for all sites
hu: Alapértelmezett szerkesztő az összes webhelyen

en: Editor Settings
hu: Szerkesztő beállításai

en: Default Editor
hu: Alapértelmezett szerkesztő

[ctx: Editor Name]
en: block editor
hu: blokkos szerkesztő

[ctx: Editor Name]
en: classic editor
hu: klasszikus szerkesztő

note: translators: %s: post title
en: Edit &#8220;%s&#8221; in the block editor
hu: &#8222;%s&#8221; szerkesztése a blokkos szerkesztőben

en: Switch to block editor
hu: Váltás a blokkos szerkesztőre

en: Switch to classic editor
hu: Váltás a klasszikus szerkesztőre

en: By default the block editor is replaced with the classic editor and users cannot switch editors.
hu: Alapértelmezés szerint a klasszikus szerkesztő felváltja a blokkos szerkesztőt, és a felhasználók nem válthatnak közöttük.

en: Allow site admins to change settings
hu: Beállítások módosításának engedélyezése rendszergazdáknak

en: Editor
hu: Szerkesztő

en: No
hu: Nem

en: Yes
hu: Igen

en: Allow users to switch editors
hu: A szerkesztők közötti váltás engedélyezése a felhasználóknak

en: Default editor for all users
hu: Alapértelmezett szerkesztő minden felhasználónak

note: Author of the plugin
en: WordPress Contributors
hu: WordPress-közreműködők

note: Description of the plugin
en: Enables the WordPress classic editor and the old-style Edit Post screen with TinyMCE, Meta Boxes, etc. Supports the older plugins that extend this screen.
hu: Engedélyezi a WordPress klasszikus szerkesztőjét és a régi stílusú bejegyzésszerkesztő képernyőt a TinyMCE-ve, a metadobozokkal stb. Támogatja a képernyőt kibővítő régebbi bővítményeket is.

note: Plugin Name of the plugin
en: Classic Editor
hu: Klasszikus szerkesztő

note: translators: %s: post title
en: Edit &#8220;%s&#8221; in the classic editor
hu: &#8222;%s&#8221; szerkesztése a klasszikus szerkesztőben

en: Settings
hu: Beállítások
